خصوصی جام جهانی بازیگری بازیکنان فوتبال

خصوصی: جام جهانی بازیگری بازیکنان فوتبال بازیکن ایرانی بازیگری تبدیل ایران آلمان

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه فردا آخرین مهلت ، گزینش رشته بیش از ۴۶ درصد داوطلبان در آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از گزینش رشته بیش از ۴۶ درصد داوطلبان کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: مهلت گزینش رشته ساعت ۲۴ فردا سه‌شنبه، ۲۲ خرداد ماه آخر می‌پذی

فردا آخرین مهلت ، گزینش رشته بیش از ۴۶ درصد داوطلبان در آزمون ارشد

گزینش رشته بیش از ۴۶ درصد داوطلبان در آزمون ارشد/فردا آخرین مهلت

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از گزینش رشته بیش از ۴۶ درصد داوطلبان کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: مهلت گزینش رشته ساعت ۲۴ فردا سه شنبه، ۲۲ خرداد ماه آخر می پذیرد.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب افزود: به منظور گزینش رشته آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به گزینش رشته نشدند، مهلت تا ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۲۲ خرداد ماه جاری تمدید شده است و داوطلبان می توانند با توجه به اصلاحیه دفترچه ای که عصر روز شنبه ۱۹ خرداد انتشار یافته هست، نسبت به گزینش حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل اقدام کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به صدور مجوز رشته های تازه بعد از انتشار دفترچه راهنما جهت بعضی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به وسیله دفتر گسترش آموزش عالی، اصلاحیه دفترچه راهنمای گزینش رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ عصر روز شنبه ۱۹ خرداد روی سایت شرکت سنجش قرار گرفت، داوطلبانی که گزینش رشته کرده اند، می توانند با توجه به اصلاحیه انتشار یافته نسبت به ویرایش کدرشته های انتخابی خود اقدام کنند.

فردا آخرین مهلت ، گزینش رشته بیش از ۴۶ درصد داوطلبان در آزمون ارشد

وی همچنین افزود: از تعداد ۷۳۶ هزار و ۳۸۷ داوطلب عضویت کننده در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۷، تعداد ۵۷۵ هزار و ۶ نفر در جلسه آزمون حاضر بودند که از این تعداد ۵۷۳ هزار و ۹۴۹ نفر مجاز به گزینش رشته شدند.

به گفته توکلی، تا ساعت ۸ صبحگاه امروز تعداد ۲۶۵ هزار و ۶۲۰ نفر و یا به نوعی ۴۶.۲۸ درصد داوطلبان نسبت به گزینش رشته آزمون ارشد اقدام کرده اند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از گزینش رشته بیش از ۴۶ درصد داوطلبان کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: مهلت گزینش رشته ساعت ۲۴ فردا سه‌شنبه، ۲۲ خرداد ماه آخر می‌پذی

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که بر اساس کارنامه اعلام نتیجه، مجاز به گزینش رشته در آزمون شده است و علاقه مند به گزینش رشته های دانشگاه آزاد شده است اند نیز ضرورت دارد جهت اطلاع از نحوه گزینش رشته دانشگاه آزاد، به سایت سنجش و پذیرش این دانشگاه مراجعه کرده و بر اساس ضوابط دانشگاه آزاد نسبت به گزینش رشته اقدام کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | انتشار | دانشگاه | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz